Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /storage/content/13/138813/therun.nu/public_html/wp-content/themes/therun/framework/init.php on line 169 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /storage/content/13/138813/therun.nu/public_html/wp-content/themes/therun/framework/init.php on line 209 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /storage/content/13/138813/therun.nu/public_html/wp-content/themes/therun/framework/init.php on line 239 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /storage/content/13/138813/therun.nu/public_html/wp-content/themes/therun/framework/init.php on line 271 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /storage/content/13/138813/therun.nu/public_html/wp-content/themes/therun/framework/init.php on line 289 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /storage/content/13/138813/therun.nu/public_html/wp-content/themes/therun/framework/init.php on line 307 The Run | Resultat Örebro 2012

Resultat Örebro 2012

2015     Uppsala     Västerås     Kumla     Kinnekulle

2014     Uppsala     Stockholm     Västerås     Örebro     Kinnekulle

2013     Uppsala     Stockholm     Kinnekulle     Falun     Örebro

2012     Uppsala     Kinnekulle     Stockholm     Falun    Örebro

[divider]

PLACERING HERRAR NAMN FÖDD FÖRENING/FÖRETAG TID
1 Daniel Attås 1987 OK Tisaren 39.25
2 Gustav Grek 1982 Örebro AIK 42.32
3 Johan Aronsson 1988 OK Tisaren 43.52
4 Andreas Ingberg 1982 Örebro AIK 44.11
5 Johan Ingjald 1987 IF Start 45.10
6 Dan Wester 1984 Järla Orientering 45.44
7 Danne Frehde 1979 Jeremiabageriet 46.41
8 Andreas Björk 1976 49.01
9 Niklas Hasselwander 1979 49.08
10 Fredrik Wulff 1980 AXA Sportsclub 51.51
11 Erik Johansson 1973 52.08
12 Rickard Bäck 1977 Åsbro GOIF 55.12
13 Daniel Ögren 1978 55.59
14 Olli Virta 1949 Stora Dalens SK 56.23
15 Nils Aronsson 1963 OK Tisaren 57.18
16 Evert Johansson 1952 OK Tisaren 57.39
17 Jonas Århammar 1977 Wadköping IBK 57.58
18 Göran Ragnarsson 1960 59.06
19 Niklas Österman 1982 Pålsboda Runners 1.00.22
20 Jonathan Andersson 1993 Stora Tuna 1.01.01
21 Kennet Eriksson 1969 1.02.47
22 Joel Forsgren 1984 OK Tisaren 1.04.34
23 Kenny Kilsten 1979 1.06.52
 [divider]  [divider]  [divider]  [divider]  [divider]
PLACERING DAMER NAMN FÖDD FÖRENING/FÖRETAG TID
1 Lotta Karlsson 1987 Örebro kommuns personalförening 48.50
2 Julia Lauri 1992 Föreningen Club Run Närke 53.47
3 Annette Rudin 1967 Karlslund 55.54
4 Pansy Ståhl 1972 IF Start 58.35
5 Linda Wikström 1972 58.51
6 Maria Ersmark 1974 Almby 1.00.02
7 Jenny McQuire 1972 1.01.51
8 Sara Garpenlund 1989 KFUM Örebro Orientering 1.07.17
9 Jenny Edlund 1986 1.07.40
10 Anya Odell 1970 1.11.36
upp